نحوه ارسال سفارشات

اصیل یدک خود را متعهد می داند که کالای خریداری شده توسط شما را در اسرع وقت ارسال نماید. تیم اصیل یدک به صورت مداوم سعی بر سریع‌تر کردن روند ارسال خود دارد.جا دارد به این نکته اشاره کنیم که زمان های نوشته شده در ادامه، حداکثر زمان ممکن است و در بسیاری از موارد کالای شما زودتر از موعد اعلام شده ارسال می‌گردد.

تحویل اکسپرس (مخصوص تهران)

برای تهران شما امکان ثبت درخواست ارسال اکسپرس را دارید. در صورتی که کالای شما قبل از ساعت 13 خریداری شود همان روز به دستتان می‌رسد. توجه داشته باشید که تحویل اکسپرس در روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیل غیر فعال است.

تحویل از طریق پیک (مخصوص تهران)
در صورتی که گزینه پیک را انتخاب کنید، کالای شما در 2 روز کاری به دستتان می‌رسد. هزینه پیک به صورت پس کرایه خواهد بود.

تحویل از طریق پست ( تمام نقاط ایران)
در صورتی که گزینه پست را انتخاب نمایید، سفارش شما حداکثر طی 3 روز کاری به پست تحویل داده می شود. اصیل یدک فقط برای میزان زمان تحویل تعهد دارد و مسئولیت میزان زمان رسیدن بسته به شما با شرکت پست خواهد بود.

تحویل از باربری ( تمام نقاط ایران)
این گزینه صرفا برای کالاهای بزرگ و سنگین بوده که امکان ارسال آن ها از طریق پست وجود دارد. در این روش کالا به باربری شهر شما ارسال می شود و می‌توانید از آن جا تحویل بگیرید. در این روش مسئولیت سالم رسیدن کالا با باربری خواهد بود. اصیل یدک برای این روش، قبل از ارسال کالا فیلم و عکس از سالم بودن کالا قبل از تحویل به باربری ضبط خواهد کرد. در این روش کالای شما حداکثر طی 4 روز کاری به باربری تحویل داده خواهد شد.

در صورت هرگونه پرسش می‌توانید با روابط عمومی اصیل یدک در تماس باشید.